O systemie

System filtracji, który istotnie polepsza jakość powietrza w pomieszczeniach

wyjątkowa siła czyszczenia i niespotykanie ciche działanie,

konstrukcja wyłącznie z najlepszych elementów, które zapewniają trwałość przez wiele lat.

łatwa instalacja w czasie budowy lub renowacji budynku - na każdym etapie

Blisko 20% Europejczyków cierpi na alergię i astmę z powodu substancji wdychanych w pomieszczeniach...

System Centralnego Odkurzania Beam, do kilku razy silniejszy niż większość zwykłych odkurzaczy, może okazać się pomocny.

System Beam usuwa praktycznie 99% brudu, cząsteczek kurzu, pyłu, roztoczy i innych alergenów z odkurzanych podłóg, zasłon, mebli i innych powierzchni, a następnie odprowadza je z części mieszkalnej domu do jednostki centralnej umieszczonej zazwyczaj w garażu, piwnicy czy pomieszczeniu gospodarczym. Jednocześnie oczyszczone w 98% powietrze z jednostki centralnej wydmuchiwane jest na zewnątrz. Zmniejsza to emisję alergenów do powietrza.

 

System Centralnego Odkurzania Beam możesz zainstalować w swoim domu, apartamentowcu, w kamienicy lub w mieszkaniu.

 

Możemy zainstalować system Beam w nowym lub istniejącym domu, zazwyczaj nie zakłócając przy tym Twojego spokoju.

Przede wszystkim funkcjonalność!

Uwolnij się od dźwigania odkurzacza po schodach ! Na co dzień System Centralnego odkurzania Beam to tylko lekki, elastyczny wąż ssący, który pozwala dotrzeć do każdego zakamarka mieszkania, nawet znacznie odległego od gniazda. Dzięki temu odkurzanie staje się przyjemnością.

Cisza, spokój i wygoda

System usuwa praktycznie 99% brudu, cząsteczek kurzu, pyłu, roztoczy i innych alergenów z odkurzanych podłóg, zasłon, mebli i innych powierzchni, a następnie odprowadza je z części mieszkalnej domu do jednostki centralnej umieszczonej zazwyczaj w garażu, piwnicy czy pomieszczeniu gospodarczym. Jednocześnie oczyszczone w 98% powietrze z jednostki centralnej wydmuchiwane jest na zewnątrz. Zmniejsza to emisję alergenów do powietrza.

 

System Centralnego Odkurzania możesz zainstalować w swoim domu, apartamentowcu, w kamienicy lub w mieszkaniu.

 

Możemy zainstalować system  w nowym lub istniejącym domu, zazwyczaj nie zakłócając przy tym Twojego spokoju.

Budowa systemu

System Beam to kompletny zestaw centralnego odkurzania. Poprzez przemyślane projekty i zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań, system  sprawia, że sprzątanie domu jest prostsze i zdrowsze.

Składniki systemu

  • Rury i kształtki PVC - rozmieszcza się je w budynku łącząc gniazda ssące z jednostką centralną. Instalację PVC montuje się w ścianach lub w podłodze budowanych obiektów. W budynkach już istniejących można wykorzystać do tego celu poddasze, przerwy między ścianami, kanały instalacyjne.

  • Gniazda ssące - rozmieszczone w budynku tak, aby można było bez trudu dotrzeć wężem ssącym do najdalszych zakamarków pomieszczeń. Optymalne warunki odkurzania zapewniają gniazda usytuowane w miejscach centralnych, np. na korytarzu.

  • Jednostka centralna, czyli odkurzacz, zainstalowany na stałe w dowolnym pomieszczeniu gospodarczym, np.: piwnicy, garażu, kotłowni. Odkurzacze BEAM posiadają system filtracji cyklonicznej, współpracujący z samooczyszczającym się filtrem mechanicznym CleanStream™. Filtr zatrzymuje wszystkie większe zanieczyszczenia oraz 99,97% cząstek dwumikronowych. W przeciwieństwie do odkurzaczy przenośnych, nie zmniejsza to siły ssącej odkurzacza, która jest stała bez względu na ilość kurzu w zbiorniku. Filtry BEAM CleanStream™ nie wymagają żadnej obsługi.

  • Szufelka automatyczna - zainstalowana w szafce kuchennej, zapewniająca utrzymanie czystości w kuchni. Podmiatane do otworu odpadki są automatycznie zasysane i odprowadzane do zbiornika na kurz.

  • Separator uniwersalny - urządzenie przeznaczone do ochrony odkurzacza przed szkodliwymi substancjami takimi jak: woda, pył kominkowy i budowlany.

  • Gniazdo wylotowe odprowadzające oczyszczone powietrze na zewnątrz budynku. Dzięki niemu eliminuje się nieprzyjemny zapach powietrza z jednostki, tak uciążliwy przy tradycyjnych odkurzaczach.

  • Elastyczny wąż ssący wraz z akcesoriami do sprzątania.

Copyright © 2015 - DOMO - Wszystkie prawa zastrzeżone || pełna wersja strony ||